Ready made s.r.o. platca DPH

Čo je to ready made firma s registráciou k DPH?

Ready made s.r.o. platca DPH je spoločnosť s ručením obmedzeným registrovaná k dani z pridanej hodnoty, ktorá bola založená výhradne za účelom jej ďalšieho predaja klientom. Je právne, ekonomicky a účtovne perfektná.

 

(1.) MÁ PRIDELENÉ IČO, DIČ A IČ DPH

Každá ready-made spoločnosť má pridelené IČO, DIČ a IČ DPH a je riadne registrovaná ako mesačný platiteľ dane z pridanej hodnoty. Všetky spoločnosti sú zapísané v obchodnom registri.

(2.) MÁ SPLATENÉ ZÁKLADNÉ IMANIE

Každá firma v našej ponuke ma riadne splatené základné imanie v plnom rozsahu 100%. Výška základného imania každej ready-made spoločnosti je 5.000,- EUR.

(3.) GARANT DAŇOVÝ PORADCA

Všetky ready-made firmy boli registrované k dani z pridanej hodnoty našim daňovým poradcom, ktorý je zapísaný v komore daňových poradcov. Účtovníctvo je vedené daňovým poradcom.

(4.) NIKDY NEPODNIKALA 

Žiadna z našich ready-made spoločností nikdy nevyvíjala podnikateľskú činnosť. Každá spoločnosť robila len činnosť a úkony nevyhnutné k jej registrácii za platiteľa dane z pridanej hodnoty.

(5.) PRÁVNE a ÚČTOVNE PERFEKTNÁ

Právnu a účtovnú perfektnosť ready-made spoločností Vám garantujeme jednak našou odbornosťou (daňový poradcovia a právnici) a najmä zmluvne.

(6.) PRIPRAVENÁ NA OKAMŽITÝ PREDAJ

Každá ready-made spoločnosť je pripravená na okamžitý predaj klientovi.

Aktuálna ponuka ready made firiem registrovaných k DPH

IČO Obchodné meno Vznik DPH Cena Stav
51909227 BeTru s.r.o. 24.08.2018 áno 2.499,-  2.900,- REZERVOVAŤ
51908107 LoamiX s.r.o. 23.08.2018 áno 2.499,-  2.900,-  REZERVOVAŤ
51010810 bolza, s.r.o. kvartálny platca DPH 03.08.2017 áno 3.500,-   REZERVOVAŤ
51866536 TimeIN s.r.o. 03.08.2018 áno 2.499,- Predaná

Čo získate kúpou firmy s registráciou k DPH?

Získate čas

Podnikajte ako platiteľ DPH už do 4 hodín. Ušetríme vám až 120 dní. Toľko môže trvať kým úspešne zaregistrujete spoločnosť k DPH.

Ušetríte

Ušetríme vám od 1.000,- do 500 000,- EUR. To je výška zábezpeky, ktorú Vám môže určiť daňový úrad v procese registrácie k DPH.

Garancie

Pri kúpe ready – made spoločnosti Vám zmluvne garantujeme jej právnu, účtovnú a ekonomickú perfektnosť.

Prečo kúpiť ready-made firmu od nás?

 

   sme overená spoločnosť, predali sme už viac ako 100 ready made spoločností 

   správame sa diskrétne a dodržujeme džentlmenské dohody 

   garantujeme vám právnu a ekonomickú perfektnosť spoločnosti v prevodovej dokumentácii

   odovzdáme vám kompletnú dokumentáciu spoločnosti na základe preberacieho protokolu 

   hospodársky stav spoločnosti garantujeme kompletnou účtovnou závierkou

   máme rýchly reakčný čas a sme 24/7 k dispozícii

   cena spoločnosti je transparentná, konečná a vrátane jej prevodu klientovi 

   dokumenty pripravujeme do 24 hodín od dodania podkladov klientom

Ako prebieha kúpa ready made firmy?

 

 (1.) ÚVODNÁ KONZULTÁCIA

Vyžiadajte si aktuálnu ponuku ready-made spoločností registrovaných k DPH. Náš pracovník Vám zašle aktuálnu ponuku a poradí Vám pri výbere vhodnej spoločnosti.

(2.) ŠPECIFIKOVANIE ZMIEN

Po záväznej rezervácii spoločnosti nám dodáte špecifikáciu skladby novej vlastníckej štruktúry spoločnosti a všetky potrebné údaje pre prípravu dokumentov.

(3.) PRÍPRAVA DOKUMENTOV

Zabezpečíme vyhotovenie prevodovej dokumentácie, ktoré Vám pošleme na schválenie a následne si dohodneme termín podpisu prevodovej dokumentácie.

(4.) PODPIS DOKUMENTOV

Podpíšeme si prevodovú dokumentáciu pred notárom. Od tohto momentu môžete podnikať v mene ready-made spoločnosti ako jej novo vymenovaný konateľ.

(5.) ZÁPIS ZMIEN V OR

Po podpise prevodových dokumentov zabezpečíme všetky zmeny ako napr. rozšírenie predmetov podnikania a ich následný zápis do obchodného registra.

(6.) NOTIFIKÁCIA ÚRADOV

Po zápise zmien v obchodnom registri sprocesujeme oznámenie zápisu zmien v obchodnom registri všetkým potrebným inštitúciám a splníme všetky potrebné povinnosti.

Zvýhodnená ponuka: sídlo + ready-made firma s DPH

Pri objednání ready-made spoločnosti s registráciou na DPH a virtuálneho sídla v Bratislave na 1 rok je cena spoločnosti len 2.500,- EUR. 

Mám záujem o kúpu firmy s DPH za 2.700,- EUR

Odoslaním tohto formulára si záväzne neobjednávate konkrétnu službu. Odoslaním kontaktného blogu nám dávate najavo Váš záujem o služby. Ihneď po obdržaní kontaktného formulára Vás budeme kontaktovať, či už telefonicky alebo emailom.

Meno a Priezvisko

Emailová adresa

Predmet správy

Text správy

Každý užívateľ stránok www.chcemeserocku.sk berie na vedomie, že informácie na nich uvedené neposkytujú právne rady a teda nemôžu byť za také považované. Nepreberáme právnu zodpovednosť za akékoľvek vyhlásenie na týchto stránkach. Napriek tomu sa snažíme, aby obsah stránky bol presný. Spoločnosť ADVISON s.r.o. neposkytuje právne ani daňové poradenstvo. Prevádzkovateľ neposkytuje služby podľa zákona 586/2003 z.z. o advokácii. V prípade, že sú v rámci našej činnosti našimi klientmi vyžadované právne služby, obraciame sa za účelom ich poskytnutia na osoby oprávnené tieto služby ponúkať (notári, advokáti).

 

Späť na začiatok
© 2017 ADVISON s.r.o. Každý užívateľ stránok www.chcemeserocku.sk berie na vedomie, že informácie na nich uvedené neposkytujú právne rady a teda nemôžu byť za také považované. Nepreberáme právnu zodpovednosť za akékoľvek vyhlásenie na týchto stránkach. Napriek tomu sa snažíme, aby obsah stránky bol presný. Spoločnosť ADVISON s.r.o. neposkytuje právne ani daňové poradenstvo. Prevádzkovateľ neposkytuje služby podľa zákona 586/2003 z.z. o advokácii. V prípade, že sú v rámci našej činnosti našimi klientmi vyžadované právne služby, obraciame sa za účelom ich poskytnutia na osoby oprávnené tieto služby ponúkať (notári, advokáti).