Predaj ready made s.r.o.

chcemeserocku.sk / Predaj ready made s.r.o.

Ready made firma s.r.o.

Ready made s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným registrovaná k dani z príjmov právnických osôb, ktorá bola založená výhradne za účelom jej ďalšieho predaja klientom. Je právne, ekonomicky a účtovne perfektná.

(1.) MÁ PRIDELENÉ IČO a DIČ

Každá ready-made spoločnosť má pridelené IČO a DIČ a je riadne registrovaná pre daň z príjmov právnických osôb. Všetky spoločnosti sú zapísané v obchodnom registri.

(2.) MÁ SPLATENÉ ZÁKLADNÉ IMANIE

Každá firma v našej ponuke ma riadne splatené základné imanie v plnom rozsahu 100%. Výška základného imania každej ready-made spoločnosti je 5.000,- EUR.

(3.) GARANT DAŇOVÝ PORADCA

Všetky ready-made firmy boli registrované k daniam našim daňovým poradcom, ktorý je zapísaný v komore daňových poradcov. Účtovníctvo je tiež vedené daňovým poradcom.

(4.) NIKDY NEPODNIKALA 

Žiadna z našich ready-made spoločností nikdy nevyvíjala podnikateľskú činnosť. Každá spoločnosť robila len činnosť a úkony nevyhnutné k jej vzniku a povinným zákonným registráciám.

(5.) PRÁVNE a ÚČTOVNE PERFEKTNÁ

Právnu a účtovnú perfektnosť ready-made spoločností Vám garantujeme našou odbornosťou (daňový poradcovia a právnici) a najmä zmluvne.

(6.) PRIPRAVENÁ NA OKAMŽITÝ PREDAJ

Každá ready-made spoločnosť je pripravená na okamžitý predaj klientovi.

 

Aktuálna ponuka ready made firiem na predaj

IČO Obchodné meno Dát.vzniku DPH Cena Stav
emailom Readymade s.r.o. 1 feb. 2019 nie od 499,- REZERVOVAŤ
emailom Readymade s.r.o. 2 feb. 2019 nie od 499,- REZERVOVAŤ
emailom Readymade s.r.o. 3 feb. 2019 nie od 499,- REZERVOVAŤ
emailom Readymade s.r.o. 4 feb. 2019 nie od 499,- REZERVOVAŤ

Ako prebieha predaj ready made spoločnosti v 7 krokoch  a čo je to Ready made spoločnosť sú články, ktoré sme publikovali na našom blogu. Ak potrebujete podnikať ihneď ako platiteľ DPH – aktuálnu ponuku ready made firiem registrovaných k DPH nájdete tu. 

Prečo kúpiť ready-made firmu od nás?

sme overená spoločnosť, predali sme už viac ako 100 ready made spoločností 

správame sa diskrétne a dodržujeme džentlmenské dohody 

garantujeme vám právnu a ekonomickú perfektnosť spoločnosti v prevodovej dokumentácii

odovzdáme vám kompletnú dokumentáciu spoločnosti na základe preberacieho protokolu 

hospodársky stav spoločnosti garantujeme kompletnou účtovnou závierkou

máme rýchly reakčný čas a sme 24/7 k dispozícii

cena spoločnosti je transparentná, konečná a vrátane jej prevodu klientovi

dokumenty pripravujeme do 24 hodín od dodania podkladov klientom

Ako prebieha kúpa ready made firmy?

(1.) ÚVODNÁ KONZULTÁCIA

Vyžiadajte si aktuálnu ponuku ready-made spoločností registrovaných k DPH. Náš pracovník Vám zašle aktuálnu ponuku a poradí Vám pri výbere vhodnej spoločnosti.

(2.) ŠPECIFIKOVANIE ZMIEN

Po záväznej rezervácii spoločnosti nám dodáte špecifikáciu skladby novej vlastníckej štruktúry spoločnosti a všetky potrebné údaje pre prípravu dokumentov.

(3.) PRÍPRAVA DOKUMENTOV

Zabezpečíme vyhotovenie prevodovej dokumentácie, ktoré Vám pošleme na schválenie a následne si dohodneme termín podpisu prevodovej dokumentácie.

(4.) PODPIS DOKUMENTOV

Podpíšeme si prevodovú dokumentáciu pred notárom. Od tohto momentu môžete podnikať v mene ready-made spoločnosti ako jej novo vymenovaný konateľ.

(5.) ZÁPIS ZMIEN V OR

Po podpise prevodových dokumentov zabezpečíme všetky zmeny ako napr. rozšírenie predmetov podnikania a ich následný zápis do obchodného registra.

(6.) NOTIFIKÁCIA ÚRADOV

Po zápise zmien v obchodnom registri sprocesujeme oznámenie zápisu zmien v obchodnom registri všetkým potrebným inštitúciám a splníme všetky potrebné povinnosti.

VYBRANÉ REFERENCIE

Mám záujem o kúpu ready made s.r.o.

Odoslaním tohto formulára si záväzne neobjednávate konkrétnu službu. Odoslaním kontaktného blogu nám dávate najavo Váš záujem o služby. Ihneď po obdržaní kontaktného formulára Vás budeme kontaktovať, či už telefonicky alebo emailom.

Meno a Priezvisko

Emailová adresa

Predmet správy

Text správy

Každý užívateľ stránok www.chcemeserocku.sk berie na vedomie, že informácie na nich uvedené neposkytujú právne rady a teda nemôžu byť za také považované. Nepreberáme právnu zodpovednosť za akékoľvek vyhlásenie na týchto stránkach. Napriek tomu sa snažíme, aby obsah stránky bol presný. Spoločnosť ADVISON s.r.o. neposkytuje právne ani daňové poradenstvo. Prevádzkovateľ neposkytuje služby podľa zákona 586/2003 z.z. o advokácii. V prípade, že sú v rámci našej činnosti našimi klientmi vyžadované právne služby, obraciame sa za účelom ich poskytnutia na osoby oprávnené tieto služby ponúkať (notári, advokáti).

Novinky na blogu

Späť na začiatok
© 2017 ADVISON s.r.o. Každý užívateľ stránok www.chcemeserocku.sk berie na vedomie, že informácie na nich uvedené neposkytujú právne rady a teda nemôžu byť za také považované. Nepreberáme právnu zodpovednosť za akékoľvek vyhlásenie na týchto stránkach. Napriek tomu sa snažíme, aby obsah stránky bol presný. Spoločnosť ADVISON s.r.o. neposkytuje právne ani daňové poradenstvo. Prevádzkovateľ neposkytuje služby podľa zákona 586/2003 z.z. o advokácii. V prípade, že sú v rámci našej činnosti našimi klientmi vyžadované právne služby, obraciame sa za účelom ich poskytnutia na osoby oprávnené tieto služby ponúkať (notári, advokáti).