Registračné sídla

chcemeserocku.sk / Registračné sídla

Bratislava 1 – Tallerova 4

Cenovo dostupné registračné sídlo v centre Bratislavy už od 24,- EUR. Ušetrite nájom za drahé kancelárie v centre mesta. Prehľadné elektronické rozhranie na správu pošty. Emailové notifikácie o prijatej pošte. 

od 24,- EUR / mesiac

Bratislava 3 – Račianska 88 B

Atraktívne sídlo v modernej polyfunkčnej budove už od 20,- EUR mesačne. Služby recepcie a atraktívne zasadacie priestory na prenájom. Prehľadné  elektronické rozhranie na správu pošty. Emailové notifikácie o prijatej pošte. 

od 20,- EUR / mesiac

Bratislava 1 – Zámocka 3

Sídlo v atraktívnej lokalite starého mesta pri Bratislavskom hrade. Ušetrite peniaze za drahý nájom kancelárií v centre Bratislavy. Prehľadné  elektronické rozhranie na správu pošty. Emailové notifikácie o prijatej pošte. 

od 28,- EUR / mesiac

Bratislava 2 – Košická 52 A

Atraktívne virtuálne sídlo v modernej, nedávno rekonštruovanej polyfunkčnej budove. Preberanie a úschova pošty. Prehľadné elektornické rozhranie na správu pošty. Emailové notifikácie o prijatej pošte. 

od 23,- EUR / mesiac

Bratislava 1 – Námestie SNP 23

Virtuálne sídlo v absolútnom centre Bratislavy v známej budove Manderla v tesnej blízkosti Námestia SNP a Kamenného námestia. Preberanie a úschova pošty. Prehľadné elektronické rozhranie na správu pošty. Emailové notifikácie o prijatej pošte. 

od 44,- EUR / mesiac

Späť na začiatok
© 2017 ADVISON s.r.o. Každý užívateľ stránok www.chcemeserocku.sk berie na vedomie, že informácie na nich uvedené neposkytujú právne rady a teda nemôžu byť za také považované. Nepreberáme právnu zodpovednosť za akékoľvek vyhlásenie na týchto stránkach. Napriek tomu sa snažíme, aby obsah stránky bol presný. Spoločnosť ADVISON s.r.o. neposkytuje právne ani daňové poradenstvo. Prevádzkovateľ neposkytuje služby podľa zákona 586/2003 z.z. o advokácii. V prípade, že sú v rámci našej činnosti našimi klientmi vyžadované právne služby, obraciame sa za účelom ich poskytnutia na osoby oprávnené tieto služby ponúkať (notári, advokáti).